Делаю заказ ,мне не кто не отвечает на мой заказ 🤔🤔
Мамі сподобався,гарний колір.На ріст150 задовгий ,прийшлось обрізати.
Швидкий зв'язок і відправка. Рекомендую!
Обещали перезвонить и не перезвонили
Товаром задоволена, розмір підійшов. Дякую.
Делаю заказ ,мне не кто не отвечает на мой заказ 🤔🤔
Мамі сподобався,гарний колір.На ріст150 задовгий ,прийшлось обрізати.
Швидкий зв'язок і відправка. Рекомендую!
Обещали перезвонить и не перезвонили
Товаром задоволена, розмір підійшов. Дякую.